Za nami weekend pełen atrakcji z „Centrum Nauki Eksperyment!

Data: 18.03.2024 Kategoria: Zajęcia

W ubiegły weekend gościliśmy w Minicentrum nauki Science Point LAB „Centrum Nauki Eksperyment” z Gdyni! Pustynia i tęcza na Bałtyku, sposób na bursztyny, napęd odrzutowy - to tylko wybrane niespodzianki, które odwiedzający nasz punkt w CH Gemini Park mogli zobaczyć.

Młodzi naukowcy mogli ucestniczyć w fascynujących warsztatach naukowych. Już od samego wejścia do przestronnej sali pełnej eksponatów związanych z nauką i technologią czuć było niesamowitą atmosferę ciekawości i odkrywania. Prowadzący warsztaty przywitali publiczność serdecznie i szybko wprowadzili w tematykę dnia.

Warsztaty były nie tylko edukacyjne, ale też niezwykle interaktywne i angażujące. Każdy z uczestników miał okazję aktywnie uczestniczyć w eksperymentach, zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Wspólne doświadczenia wzbudziły w nich pasję do nauki i odkrywania nowych rzeczy.

Centrum Nauki Experyment to interaktywne wystawy i przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Tam rodzą się pasje i fascynacja nauką. To miejsce zaprasza każdego i zachęca do odkrywania i poznawania świata. Ich pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą i bawią.